top of page

Шкільні новини

День вишиванки

Оновлено: 19 трав.

Сьогодні в нашій школі відзначили День вишиванки! ♥️

Це свято стало яскравим і урочистим дійством, яке зібрало разом школярів, вчителів та навіть батьків у барвистому вбранні, що символізує багатство та різноманітність української культури. Наші школярі активно долучилися до святкування цього дня. Всі прийшли до школи у вишиванках, демонструючи свою любов та повагу до українських традицій. День був наповнений різноманітними заходами: флешмобом у дворі школи, конкурсами на найкращу вишиванку, майстер-класами, а також тематичними уроками, присвяченими історії та значенню української вишиванки. Вишиванка — це не просто одяг, це національна святиня, генетичний код нашого народу, який передається з покоління в покоління.

Українська вишиванка є невід'ємною частиною культурної спадщини нашого народу. Особливо важливою вона є сьогодні, коли українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за свободу, віддаючи найдорожче — свої життя.
☝️Плекаємо нашу історію, зберігаймо її духовні цінності! З Днем вишиванки ♥️

Цей день став не лише святом одягу, але й важливим уроком для кожного з нас. Ми з гордістю носимо вишиванку, адже вона символізує нашу національну ідентичність, єдність та любов до рідної землі. Нехай це свято стане ще одним кроком до збереження та примноження духовних цінностей нашого народу.

5 переглядів0 коментарів

Kommentare


bottom of page