top of page

Шкільні новини

День вишиванки у нашій школі

Оновлено: 31 трав. 2023 р.

"Вишиванка - це про мій рід..." "Вишиванка - це мій оберіг..." "Вишиванка - це мій одяг" "Вишиванка - це моя історія..." Саме такі відповіді ми сьогодні, 18 травня, у День вишиванки почули в інтерв'ю з учнями нашої 85-ої школи міста Києва

До цього свята школярі готувалися як колективно, всім класом, так і самостійно.

Так, наприклад, Калашнікова Ірина Іванівна, керівник театрального гуртка нашої школи, написала вірша "Вишиванка", який через кілька днів випускник школи 2015 року Євген Дмитриченко і третьокласниця Анна Дорофєєва записали на відео та створили віршоване інтерв'ю відповідь на питання: Що для тебе означає вишиванка?

А відповідь п'ятикласника нашої школи Олексія Романіва вилилася у відеороздуми


А для родин учнів нашої школи, яких через війну доля розкидала по 38 країнах світу, вишиванка - це код нації, частинка Батьківщини, за яку так болить душа... Учасниками проєкту стали сім'ї учнів 1-4 класів нашої школи.


Та це ще не все! Учні 3 – Б класу готуючись до Дня Матері в цьому році вирішили подарувати своїм мамам серветки, вишиті власними руками. Під час вишивання дітям стало цікаво: з якого часу і хто в Україні займався оздобленням виробів вишивкою. А класний керівник Бугаєнко Світлана запропонувала своїм допитливим уням провести пошукову роботу та з’ясувати, чи дійсно історія вишивки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.

"Крізь віки проніс український народ любов до вишивки та зберіг особливі традиції її створення. Кожний регіон України може похвалитися своїми унікальними звичаями, які пов'язані з національним орнаментом на одязі. А ми з дітями вирішили зняти казку про наші родинні обереги, про український рушник та вишиванку, - розказує класний керівник Бугаєнко Світлана та запрошує до перегляду.До дня вишиванки навіть природа своєю сонячною погодою вишила по всій Україні чудові різнокольорові візерунки квітучих садів та дозволила школярам та вчителям на великій перерві зібратися на шкільному подвір'ї, щоб відсвяткувати цей день великою шкільною родиною!

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page