top of page

Шкільні новини

День цивільного захисту

У нашій школі 26 квітня здійснилася істотна подія, що стала кроком до підвищення рівня підготовки до надзвичайних ситуацій. День цивільного захисту об'єднав зусилля здобувачів освіти та членів добровільної пожежної дружини, спрямованих на удосконалення теоретичних знань та практичних навичок у сфері екстремальних ситуацій.

Під керівництвом досвідчених інструкторів, учасники заходу ознайомилися з законодавчими актами та правилами цивільного захисту, необхідними для ефективної дії в умовах надзвичайних ситуацій. Це включало в себе навички евакуації, першої медичної допомоги та безпечного поводження з пожежною апаратурою.

Особлива увага була приділена практичній частині заходу, де школярі змогли відпрацювати отримані знання в симульованих екстремальних умовах. Це дозволило дітям збільшити впевненість у своїх діях та підготувати в себе необхідну реакцію в разі надзвичайної ситуації.

День цивільного захисту у школі №85 став важливим кроком у забезпеченні безпеки та готовності до дії учасників освітнього процесу в умовах можливих небезпек.5 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page