top of page

Шкільні новини

"Маркери ідентичності: міжнародний захист

Учні нашої школи стали ключовими учасниками освітнього заходу "Маркери ідентичності: міжнародний захист", що відбувся 18 квітня 2024 року на базі Кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. У заході також брали участь представники закладів освіти - членів Мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО України.

Цей захід був організований у межах відзначення 70-річчя членства України в ЮНЕСКО та був спрямований на просування Конвенції 1970 року про заходи, спрямовані на заборону та запобігання незаконному ввезенню, вивезенню та передачі права власності на культурні цінності.

Учні активно брали участь у дискусіях, презентаціях та інтерактивних заходах, спрямованих на підвищення усвідомленості щодо важливості збереження культурної спадщини та боротьби з незаконним торгівлі культурними цінностями. Їхня активна участь свідчить про високий рівень зацікавленості та громадянської активності серед молоді в питаннях світової культурної спадщини та прав людини.
1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page