top of page

Шкільні новини

Міжнародний медіафестиваль «ПресВесна на Дніпрових схилах» вкотре об’єднує талановитих юних медійників з усього світу

Оновлено: 19 трав.

18 травня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХХІІ-го Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна на Дніпрових схилах». Цьогоріч захід зібрав понад 100 юних медійників разом із їхніми наставниками".

Темою конкурсу цього року була «Як я бачу світ», яка є надзвичайно важливою в умовах сучасних викликів і війни. Ця тема дає юним медійникам можливість висловити своє унікальне бачення світу, поділитися власним досвідом та думками. Учасники змогли передати через свої роботи не лише свої почуття та переживання, але й показати, як вони сприймають оточуючий світ у контексті сучасних подій.

Наша школа була представлена командою юних журналістів МУР "Територія успіху". Одинадцятикласник Валентин Романів, восьмикласник Владислав Майер з командою шкільною самоврядування і шестикласник Олексій Романів підготували випуск друкованого видання - журналу «Артефакт-85», в якому представили не тільки матеріали про людський світогляд. Родзинкою цього видання стало інтерв’ю зі штучним інтелектом.

«В минулому році ми з юнкорами нашої студії взяли 1 і 3 місця у номінації "Відеороботи". Цьогоріч ми вирішили спробувати новий для нас формат – друковані видання – і не прогадали! Стати переможцем у цьому конкурсі означало обійти сильних суперників», – ділиться враженнями Валентин Романів. - «А їх було понад 800! Тому 3 місце – це для нашої редакції одночасно і визнання, і перемога! "Артефакту-85" - бути!».

Церемонія нагородження відбулася в атмосфері радості та натхнення, незважаючи на складну ситуацію в країні. Учасники прибули з Харкова, Лозової, Запоріжжя, Бердянська, Миколаєва, Кропивницького, Вінниці, Черкас, Коростишева, Вишгорода, Броварів, Дніпропетровської області та багатьох інших міст України. Загалом у медіафестивалі взяли участь 578 конкурсантів з Польщі, Нідерландів, Данії, Узбекистану, Словаччини, Канади, США, Марокко, Литви, Латвії, Бельгії, Чехії та України.

У своїй вітальній промові директорка Київського Палацу дітей та юнацтва Оксана Добровольська підкреслила: «Міжнародний медіафестиваль-конкурс «ПресВесна на Дніпрових схилах» вкотре довів, що обдаровані діти України, світлі та відкриті, за будь-яких умов здатні розвивати свої таланти, навчатися та будувати плани на майбутнє». Вона також висловила вдячність українським воїнам за можливість провести цей фестиваль у безпечних умовах.

Керівниця проєкту та завідувачка Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» КПДЮ Надія Іллюк зазначила: «Рівень творчих робіт учасників медіафестивалю-конкурсу вражає. У дітей, які живуть в умовах повномасштабної війни, інше світосприйняття. Конкурсні твори – це роздуми дорослих людей. Надзвичайно важко було визначити переможців, адже кожна робота – це розповідь світу про сокровенне».

Фестиваль став справжнім святом творчості та таланту, вкотре підтвердивши, що навіть у найважчих умовах юні таланти здатні творити, розвиватися і будувати світле майбутнє.

АРТЕФАКТ 85 ВИПУСК 3
.pdf
Завантажити PDF • 11.09MB


10 переглядів0 коментарів

Kommentare


bottom of page