top of page

Шкільні новини

Останній Дзвоник у Школі: Свято Прощання та Нових Починань

31 травня наша школа перетворилася на справжній центр святкувань, адже пролунав останній дзвоник, що ознаменував завершення 2023-2024 навчального року. Цей день став справжнім святом для всіх учнів, вчителів та батьків, але головними героями події були випускники 11, 9 та 4 класів.

Святкова лінійка розпочалася з урочистого внесення державного прапора та прапора школи. Усі присутні, приклавши руку до серця, виконали гімн України, що додало події особливої значимості. Хвилиною мовчання ми вшанували пам'ять захисників, які віддали своє життя за нашу країну, нагадуючи всім про ціну нашої свободи.

Після цього директорка школи привітала всіх зі святом, підвела підсумки навчального року, що успішно добіг свого кінця. В її промові звучали щирі слова подяки вчителям за їхню невтомну працю та побажання випускникам успіхів у майбутніх починаннях.

Традиційно, на цьому святі ми підвели підсумки конкурсу талантів школи і нагородили найкращі класні колективи. Цього року переможців було вдвічі більше, ніж до війни, що свідчить про невичерпний потенціал і креативність наших учнів навіть у складні часи. Школярі продемонстрували свої здібності в різних галузях: від мистецтва до науки, від спорту до музики, що вразило всіх присутніх.

Свято продовжилося каскадом вальсів, виконаних учнями всіх випускних класів. Мелодія вальсу, як чарівний рефрен, проходила через весь захід, символізуючи прощання випускників зі школою. Випускники залишають рідні стіни, сповнені знань і спогадів, і попереду їх чекають нові виклики, досягнення, сміливі мрії та великі звершення.

Одним з найзворушливіших моментів свята стала пісня у виконанні випускників, яка висловила їхні емоції: сум за школою та вдячність за роки, проведені тут. Четвертокласники своєю чергою показали готовність до переходу до старшої школи, демонструючи свої таланти та ентузіазм.

Кульмінацією свята стало звучання останнього дзвоника, який разом дали всі випускники школи, їхні батьки та захисники, які були присутні на святі. Це був яскравий і зворушливий момент, що об’єднав усіх присутніх в єдиному відчутті спільності та прощання.

На завершення випускникам 11 класу були адресовані особливі побажання. Як птахи, що залишають своє гніздо, вони починають свій дорослий шлях. Нехай ваш політ буде високим і вільним, нехай у ваших серцях завжди горить вогонь прагнення до нових знань і звершень. Пам'ятайте, що школа завжди буде вашим домом, де вас чекають і підтримують.

З новим навчальним роком наша школа стане ліцеєм, що відкриє нові можливості для учнів і вчителів. Цей крок символізує прагнення до ще вищих стандартів освіти та розвитку.

Ми підготували відеорепортаж, який закінчується інтерв'ю з одинадцятикласниками. Запрошуємо до перегляду та бажаємо всім гарно відпочити на канікулах, щоб з новими силами повернутися до школи.

Свято останнього дзвоника стало яскравою, емоційною та пам'ятною подією для всієї шкільної спільноти, залишаючи в серцях теплі спогади та надії на майбутнє.67 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page