top of page

Шкільні новини

"Програма ЄС #eTwinning – нові можливості з міжнародної співпраці для закладів освіти України"

9 березня, українські освітяни відзначили важливу подію - проведення стратегічної сесії "Програма ЄС #eTwinning – нові можливості з міжнародної співпраці для закладів освіти України". Понад 50 учасників зі всієї країни, серед яких були вчителі, директори шкіл, керівники і викладачі університетів, амбасадори eTwinning, досвідчені eTwinners та початківці, а також партнери з National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team, зібралися, щоб обговорити найважливіші аспекти програми та її можливості.

На семінарі учасники активно ділилися кращими практиками eTwinning в Україні, а також працювали у групах для аналізу проблем та визначення стратегічних та ключових рішень. Одним з активних учасників заходу була директор 85-ї школи, Тетяна Федунова, яка внесла вагомий внесок у обговорення та розгляд стратегічних напрямків розвитку програми в Україні.

Організатори висловлюють щиру подяку всім учасникам за теплу зустріч та активну участь у роботі сесії. Події такого формату не лише сприяють розширенню можливостей для міжнародної співпраці в галузі освіти, але й підтримують розвиток української освіти та її інтеграцію у європейський освітній простір.6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page