top of page

Шкільні новини

Про відмінні спортивні здібності і високий рівень дисципліни та патріотизму в грі Джура

Протягом тижня команди нашої школи активно взяли участь у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у всіх вікових категоріях. За два дні змагань, 6-го та 13-го квітня, юні учасники продемонстрували не лише відмінні спортивні здібності, але й високий рівень дисципліни та патріотизму.

Учні шкіл району змагалися в різноманітних військово-спортивних вправах, таких як стрільба з пневматичних гвинтівок, навчання техніці першої допомоги, польові перегони та інші. Кожна команда виявила велике зацікавлення та вміння працювати в команді, що вразило організаторів та глядачів.

Директорка школи Тетяна Миколаївна поділилася своїми враженнями: "Ми пишаємося нашими учнями, які не лише виявили високий рівень спортивної майстерності, а й проявили справжній патріотизм та дисципліну. Ці змагання стали важливим кроком у формуванні духовних цінностей наших молодших поколінь".

За результатами змагань визначаться команди, які представлятимуть район на обласному етапі гри "Сокіл", де їх очікує новий рівень випробувань та можливість показати свою майстерність на більш високому рівні.6 переглядів0 коментарів

Commentaires


bottom of page