top of page

Шкільні новини

Про свята домашніх улюбленців

Сьогодні учні нашої школи святкують Міжнародний День Котів, і шкільне самоврядування вирішило взяти активну участь у цьому святі, зібравши фотографії наймиліших домашніх улюбленців та створивши чарівне відео.

Коти - найпопулярніші домашні тварини у світі, і вони не лише дарують тепло та компанію своїм власникам, а й роблять наше життя цікавішим та щасливішим. Шкільне самоврядування вирішило поділитися цією радістю із всією шкільною спільнотою, створивши вражаюче відео, де кожен учасник міг представити свого пухнастого друга.

Фотовиставка котів стала частиною заходу, що пройшов у школі, де кожен міг насолодитися переглядом чудових знімків та ділитися враженнями про своїх чотирилапих друзів. Кожен учасник відзначив унікальність та виразність свого улюбленця.

Закликаємо усіх учасників шкільної спільноти не забувати привітати своїх пухнастиків теплими словами та подарувати їм улюблені смаколики, адже це свято - це не лише можливість вшанувати наших маленьких друзів, а й зробити їхні дні ще більш радісними.6 переглядів0 коментарів

댓글


bottom of page