top of page

Шкільні новини

Про тиждень англійської мови

У нашій школі розпочався захоплюючий і пізнавальний Тиждень англійської мови, який розпочався із відзначення Всесвітнього дня Землі. У цей день учні 6-х класів вразили своїми проєктами з захисту навколишнього середовища, які були представлені у формі яскравих постерів. Маленькі екологи висвітлювали нагальні питання захисту тварин, рослин та очищення водойм, використовуючи англійську мову для презентації своїх ідей.

У рамках Тижня англійської мови, який збігався з днем народження та пам'яттю видатного британського драматурга Вільяма Шекспіра, учні школи взяли участь у різноманітних заходах. Вони переглядали відеоуроки, читали сонети, захищали проєкти та обговорювали як відомі, так і невідомі факти з біографії цього митця.

Учні 9-х класів відвідали театр, де переглянули та обговорили виставу "Гамлет". Також проводились уроки на тему "Великобританія проти США. В чому різниця?" для учнів 10-х класів, а учні 6-х та 8-х класів активно захищали свої країнознавчі проєкти "English-speaking countries".

Такий різноманітний та захоплюючий тиждень допомагає учням не лише покращити свої знання англійської мови, а й поглибити розуміння культурних аспектів та історії англомовних країн.4 перегляди0 коментарів

留言


bottom of page