top of page

Шкільні новини

Талановиті випускники 4-х класів на Інженерному тижні: Вражаючі доповіді та неперевершені моделі!

Наші випускники початкової школи, учні 4-х класів, взяли участь у Інженерному тижні, вражаючи всіх своєю підготовкою та творчістю.

Учень 4-Б класу, Половий Є., виступив із захоплюючою доповіддю "Незвичайні споруди світу" перед учнями 3-Б та 4-А класів. Його ентузіазм та відомості про найцікавіші архітектурні шедеври зацікавили аудиторію, розширивши їхні знання та відкривши нові горизонти.

Виставка моделей з конструктора LEGO, створених випускниками, вразила не лише однолітків, але й старшокласників. Кожна деталь високо оцінена за креативність та оригінальність, а цікаві та неймовірні ідеї вибухнули кольорами та формами на виставкових стендах.

Амбіційні випускники не зупинилися лише на цьому. Вони взялися за створення моделей гелікоптерів із звичайних паперових стаканчиків, демонструючи високий рівень інженерної кмітливості та творчого підходу до завдань.

Таким чином, учні 4-х класів вразили не лише своїх однолітків, а й весь навчальний колектив, доводячи, що навчання може бути захопливим та вдячним завдяки невичерпному потенціалу творчості та інженерного мислення.


15 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page