top of page

Шкільні новини

Україна вшановує 106-у річницю Бою під Крутами: Героїчна боротьба за незалежність

Сьогодні, 29 січня 2024 року, Україна відзначає 106-у річницю важливого і трагічного історичного події – Бою під Крутами. Тоді, на залізничній станції в Чернігівській області, за 130 кілометрів від Києва, загін із курсантів, студентів та гімназистів, що налічував близько 500 осіб, став ланкою в боротьбі за незалежність проти багатотисячної армії Михайла Муравйова.

Важливий для українського національного руху бій тривав в нерівних умовах, де молодь, не зважаючи на чисельну перевагу противника, виявила неймовірну сміливість та героїзм. На жаль, 27 юнаків потрапили в полон до більшовиків після завершення бою і були страчені.

Спеціалізована школа № 85 міста Києва в цей день відзначила подію, підготувавши історико-літературний журнал під назвою "Бій під Крутами". Учнівські колективи вшанували пам'ять героїв цього важливого етапу в історії нашої батьківщини.

Щорічно, у цей день, Україна відзначає День пам'яті героїв Крут, вшановуючи тих, хто віддали свої життя за свободу і незалежність. Ця трагедія назавжди залишається в серцях українців як символ віри у свою країну та готовності захищати її від будь-яких ворогів.7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page