top of page

Шкільні новини

"Читаємо, шануємо великого Кобзаря"

Оновлено: 17 бер.
Вчора, у нашій школі, в рамках тижня "Читаємо, шануємо великого Кобзаря", відбувся незвичайний та пізнавальний бінарний урок, що об'єднав у собі дві навчальні дисципліни - англійську мову та українську літературу. Ініціаторами та провідними організаторами цього заходу стали вчителі Литвин Людмила Василівна та Белецька Оксана Володимирівна.

На уроці, що відвідали учні 11-их, 9-их та 4б класів, діти мали можливість взяти участь у цікавих діях, присвячених життю та творчості великого поета Тараса Григоровича Шевченка. Кожен клас представив власний проект, розкриваючи різні аспекти та теми, пов'язані з творчістю Кобзаря.Учні працювали над такими темами, як "Сторінки життя великого поета", "Літературна спадщина "Кобзар"", "Т.Г.Шевченко - художник" та "Пам'ятники Шевченкові". Вони досліджували життєвий шлях поета, його творчість та вплив на українську культуру та літературу.

Під час уроку учні мали можливість розширити свої знання про Тараса Шевченка, а також виразно декламувати вірші як українською, так і англійською мовами. Цей захід став важливою подією для школярів, які отримали не лише нові знання, а й відчули себе активними учасниками вивчення національної спадщини та культурного діалогу.

Бажаємо учасникам уроку подальших творчих досягнень та здійснення мрій у світле майбутнє!8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page