top of page

Шкільні новини

«Шкільний урок волонтерства»

Оновлено: 8 груд. 2023 р.

Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Свято заснували ще 1985 року з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух почався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.


Що таке волонтерство? Це покликання, небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Це те, що гуртує волонтерів та веде їх вперед. Саме завдяки волонтерам сотні тисяч людей і тварин по всьому світу отримують необхідну допомогу.


Роль волонтерів в Україні зараз, під час війни, важко переоцінити. Волонтери - одні з тих, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає їм, а також українцям на окупованих територіях, часто ризикуючи власним життям. Сьогодні волонтери - найпотужніша частина громадянського суспільства України, а волонтерський рух об'єднує всі міста й громади держави та всі соціальні групи. Це ідея, яка залучає до боротьби за свободу України мільйони людей із різних країн світу.


А сьогодні, 5 грудня, учні 7х класів взяли участь в Національному онлайн-уроці волонтерства з почесними гостями у рамках ініціативи «Шкільний урок волонтерства». Метою заходу було надихнути підлітків займатися волонтерством.
4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page