top of page

Шкільні новини

Інженерний тиждень у школі №85: Веселий дослідник і творчість без меж!

Минулий тиждень у школі №85 був насправді неймовірно насиченим подіями, а все тому, що відбувся довгоочікуваний Інженерний тиждень! Головною подією стала інтерактивна виставка під назвою "Веселий дослідник", організована талановитими учнями 8-х класів під керівництвом вчителя математики, пана О.І. Молдована.

На виставці учні мали неймовірну можливість познайомитися з тим, як працює маніпулятор, вивчити та розібратися у властивостях зоотропу, створити лавову лампу, зібрати дощову воду та змайструвати вугільний фільтр для неї. Це був справжній науковий фестиваль, який не лише розширив знання учнів, а й надихнув їх на творчість та винаходи.

Локації із машинками "Вжух", зробленими із прищіпок та кришечок, чорнилами, які не видно, іграшкою "Клік-клак" вразили уяву відвідувачів виставки. Картонний пуф, витримавший вагу не лише молодших учнів, але і старших, став своєрідним символом творчості та інженерної дотепності.

Найбільша увага прикута до зображень неможливих фігур та оптичних ілюзій, виконаних самими учнями. Ці творіння не залишили байдужим жодного учасника виставки.

Організатори події не лише поділилися своїм досвідом створення лепбуків, але й представили свої роботи на виставці "Відкрий світ з лепбуками".

Інженерний тиждень у школі №85 став справжнім святом винаходів, творчості та науки. Це нагадує нам, що навчання може бути захопливим та цікавим, а креативність учнів - безмежною.11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page