top of page

Шкільні новини

4 червня – День вшанування пам'яті дітей

4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Внаслідок збройної агресії росії було вбито щонайменше 501 дитину, а ще понад 1 тис. неповнолітніх українців поранено ( за данними Дитячого фонду ООН).


Завтра вже не буде Сигналу тривоги чутно І обстрілів теж не буде. Все позаду уже. Війна тихо краде Твоє і моє майбутнє Та більше робити цього вона не будЕ!

Війни Не будЕ, не бУде, Але ми цю війну уже не забудем! Не пробачимо! Надто боляче Знати що кремлівські сволочі, З пропагандою в профанації Розстріляли цвіт моєї нації.

Завтра вже не будE росії на картах світу Ця країна-агресор як бульбашка лусне сама. Завтра сонце зійде. За весною наступить літо. Росіяни прозріють про те, що життя їх — тюрма.

Більш війни не будЕ! Не бУде, Але ми цю війну уже не забудем! Не пробачимо! Надто боляче Розуміти, рашисти — сволочі Із російської лжефедерації Вбивають цвіт моєї нації.

Знову сонце зійде Посміхнешся до мене і скажеш: «Разом з ранішнім сонцем зійшло Наше завтра зійшло!» Більш війни не буде Ти тривожний рюкзак розвантажиш… Хай зростає надія, щоб завтра було. Щоб було!

А завтра будЕ, завтра бУде! Але ми цю війну уже не забудем. Не пробачимо! Надто боляче Коли неньку твою крають сволочі. Коли нелюди під кремлівські овації нищать цвіт української нації.

Знов сирена гуде… А завтра гудіти не бУде І обстрілів теж не буде. Все позаду уже. Війна тихо краде Твоє і моє майбутнє Та більше робити цього вона не будЕ!

Війни Не будЕ, не бУде, Але ми цю війну уже не забудем! Не пробачимо! Надто боляче Знати що кремлівські сволочі, З пропагандою в профанації Україну руйнують і цвіт її нації.

Як війни не буде й мир настане Зриватись ракети ураз перестануть На клумбах всіх міст знов саджатимуть квіти На майданчиках знову будуть гратися діти.

Бо завтра будЕ, завтра бУде! Але ми цю війну уже не забудем. Не пробачимо! Надто боляче Коли неньку твою крають сволочі. Та народ мій сплотився під світу овації Й показав силу й цвіт українськоЇ нації.

А завтра будЕ! Завтра бУде! Але ми цю війну уже не забудем.

Авторська поезія - керівник гуртка медіаграмотності, керівник студії журналістики "Територія успіху" Nataliya Romaniva https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=6245770742157281&id=100001732514245 Відео - Романіва Ліза4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page