Волонтерство - це поклик душі!

ВОЛОНТЕРСТВО

Особливість волонтерського руху полягає в тому, що численною його групою є школярі та молодь. Участь молодих людей у ​​волонтерському русі дає їм можливість зробити особистий внесок у вирішення соціальних проблем, випробувати свої можливості, беручи участь в проектах і програмах соціальної спрямованості.

"Янголи поруч"

Перший етап акції "Янголи поруч" - благодійний ярмарок, який тривав на двох великих перервах. Діти дуже активно долучилися до акції. Випічка, смаколики, книги, сувеніри... навіть побажання можна було придбати сьогодні на ярмарку.

Учням нашої незвичайно звичайної школи вдалося зібрати 51028 гривень для ЗСУ!

"Янголи поруч"

26 травня  вперше в історії школи пройшов благодійний аукціон. Понад 60 лотів створених руками наших батьків та учнів, знайомих і родичів учасників освітнього процесу дали можливість нам сьогодні заробити 23 360 гривень! А ще на благодійний рахунок надходили гроші з різних куточків світу. І ми зібрали 18271 гривню. Тобто фактично за цих три напружених дні нам вдалося для ЗСУ зібрати 94 461 гривню!

24 лютого 2023

Вже рік минув з того часу, як ворог розпочав повномасштабне вторгнення на територію України та почалася війна. Це змінило наше життя, але не зламало нас. Колектив школи за ініціативи Іваненка Леоніда Павловича підготували, виготовили та зібрали цілий бус смаколиків, необхідних речей та подарунків для наших захисників та захисниць! Віримо в ЗСУ! Разом до перемоги!

День волонтерства і вдячності ЗСУ

Лінія ДОПОМОГИ// 08.12.2022