top of page

Територія обслуговування

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

З метою створення умов для здобуття повної загальної середньої освіти, запровадження профільного навчання, забезпечення всебічного розвитку особи, раціонального та ефективного використання наявних ресурсів і матеріально-технічної бази закладів освіти, їх модернізації створюється освітній округ.

Освітній округ — це сукупність закладів освіти (їхніх філій), у тому числі закладів позашкільної освіти, закладів культури, фізичної культури і спорту, що забезпечують доступність освіти для осіб, які проживають на відповідній території.

До Спеціалізованої школи №85 міста Києва належать вулиці: 

просп. Голосіївський №5-48

вул. Деміївська №13

просп. Валерія Лобановського №196

Розпорядження Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

Від 05.02.2024 №65 «Про організацію обліку учнів та закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти району» https://www.golosiivruo.gov.ua/index.php?w=section&cat=26&id=2785

Якщо у вас залишились запитання...

Вкажіть своє ім'я, прізвище та мейл...

Thanks for submitting!

bottom of page