Благодійна акція "Янголи поруч"

Дорогі друзі, черговий етап акції "Янголи поруч" стартував дуже вдало, ПЕРЕМОЖНО!!!

Сьогодні вперше в історії школи пройшов благодійний аукціон. Понад 60 лотів створених руками наших батьків та учнів, знайомих і родичів учасників освітнього процесу дали можливість нам сьогодні заробити 23 360 гривень! А ще на благодійний рахунок надходили гроші з різних куточків світу. І ми зібрали 18271 гривню. Тобто фактично ці три напружених дні принесли нам на сьогодні 94 461 гривню! Щира подяка всім учасникам акції! МИ довели, що шкільна громада, яка живе за головним меседжем "Ми - РІЗНІ! Ми - РІВНІ! Ми- РІДНІ!" має можливість ставити конкретні цілі і досягати мети! - ділиться враженнями директор школи Тетяна Миколаївна Федунова. - Готувала повідомлення, але зрозуміла що дуже хочу, щоб Всі відчули, як пишаюсь КОМАНДОЮ 85: УЧНЯМИ, БАТЬКАМИ, ПРАЦІВНИКАМИ!"