"Ваша Величність ЖІНКА!" та Проєкти Поваги до Жіночості

Цього року у нашій школі на 7 березня відзначатиметься особливе та вражаюче подія - загальношкільне свято "Ваша Величність ЖІНКА!". Акція відбудеться о 15:00 в актовій залі, де кожна представниця статі буде відзначена та відчує себе справжньою королевою.

Програма свята включає в себе виступи талановитих учнів, музичні номери, але це не єдиний захід, приурочений до Свята весни та краси. З 7 по 8 березня учнівське самоврядування разом з класними колективами 1-11 класів проводитимуть різноманітні проєкти, метою яких є виховання поваги до жіночості.

Учні власноруч створюють презентації, літературні композиції, та мистецькі твори, щоб висловити вдячність та шану до жінок у своєму житті. Ці проєкти будуть виставлені у шкільних коридорах, створюючи атмосферу визнання та поваги до внеску жінок у сучасне суспільство.

У нашій школі переконані, що ці події допоможуть учням глибше розуміти та цінувати роль жінок у сучасному світі.