top of page

Шкільні новини

"Відкриваємо разом Весняне Свято Компліментів!"

Сьогодні президент школи Владислав Майєр взяв на себе роль ініціатора весняного заходу, який не лише відзначає перший день весни, а й робить цей день особливим для всіх школярів та вчителів. У відомості, розголошеній через шкільний оголошувач, Владислав вітає всіх з першим днем весни та підкреслює, що 1 березня - це не лише початок чудової пори року, але й день, коли можна відзначити кілька невеличких, але важливих свят.

В рамках сьогоднішнього весняного свята у школі відбувається Всесвітній день компліменту, яким вдало керує Владислав. Учні та вчителі можуть приєднатися до свята, подаровуючи один одному щирий комплімент. "Робіть компліменти з усмішкою - а потім подивіться, як посмішка відіб'ється на обличчях тих, кому вони призначені!" - закликає президент школи.

Атмосфера в школі наповнена позитивними емоціями та радістю, а учасники свята отримують не лише компліменти, але й можливість відчути тепло та підтримку від спільноти. Владислав Майєр переконаний, що такі заходи сприяють зміцненню дружби та позитивного клімату в шкільному колективі.2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page