top of page

Шкільні новини

День Соборності

Сьогодні, вся Україна відзначає День Соборності, святкування, що символізує об'єднання українців у єдину націю. У цей особливий день, учні та вчителі нашої школи взялись за руки та утворили великий "Ланцюжок Єднання" у коридорах та рекреаціях школи.

Цей символічний акт став важливим виявом єдності та солідарності всієї шкільної громади. Учасники ланцюга висловлюють свою гордість та патріотизм, демонструючи, що вони — єдина родина, об'єднана спільною історією та культурою.

"День Соборності — це не лише свято нації, але і нагадування про те, наскільки важливо об'єднання для подолання будь-яких труднощів", - зазначає Тетяна Федунова, директорка школи. "Наш ланцюг є не лише символом, але і вираженням нашої єдності та сили у спільності."

Завершуючи цей день єднання, учні та вчителі провели спільну лінійку та обговорили важливі питання про історію та значення Дня Соборності. Цією подією призвано підкреслити важливість об'єднання для досягнення спільних цілей та збереження національної ідентичності.

Нехай цей "Ланцюжок Єднання" буде не лише символом дня, але і постійним нагадуванням про силу та стійкість, які приносить єднання українського народу.
3 перегляди0 коментарів

コメント


bottom of page