top of page

Шкільні новини

Довгоочікуваний фестиваль «Креативний клас - Креативна школа» в нашій школі: свято унікальності та творчості

Учора в нашій школі пройшов довгоочікуваний фестиваль «Креативний клас - Креативна школа». Ця подія стала справжнім святом творчості та унікальності для всіх учасників та глядачів.

Кожен клас неймовірно та по-особливому презентував себе, демонструючи свої таланти та креативні ідеї. Учні готувалися до цього дня з великим натхненням, створюючи оригінальні виступи та презентації, які вражали своєю різноманітністю та креативним підходом.

Глядачі були в захваті від побаченого, отримавши низку позитивних емоцій. Фестиваль став незабутнім досвідом для всіх присутніх, об'єднавши учнів, вчителів та батьків у святі творчості та натхнення.

Ця подія ще раз підтвердила, що наша школа - це місце, де кожен учень може проявити свою унікальність та знайти підтримку для розвитку своїх талантів. Фестиваль «Креативний клас - Креативна школа» став справжнім символом нашого прагнення до творчого самовираження та колективної співпраці.

Дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні фестивалю. Разом ми створили щось неймовірне та незабутнє!4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page