top of page

Шкільні новини

"Магія Віршів Тараса Шевченка: Талановитий Читець і Музикальна Аурою"

У нашій школі розцвіла атмосфера поезії та творчості завдяки конкурсу читців, присвяченому великому українському поету Тарасу Шевченку. Серед багатьох талановитих учасників конкурсу особливе враження залишив виступ Гліба Беньковського, учня 9-А класу.

Декламуючи вірші Шевченка, Гліб вдало відтворив глибокий сенс та емоційність творів великого поета. Його читання було насиченим внутрішньою силою та розумінням кожного слова, що робить враження на глядачів.

Однак, виступ Гліба не обмежився лише словесним виразом. Він додав своїй презентації музичний акцент, обираючи за кулісами мелодію "Lost in the Darkness" від Epikton. Ця вдала комбінація слова і музики створила унікальну ауру, яка потрапила до серця слухачів.

Керівником Гліба в цьому творчому подорожі є вчитель української мови та літератури Литвин Лариса Василівна, яка з великою увагою формує та розвиває творчий потенціал своїх учнів.

Цей конкурс став не лише підсумком творчої роботи, а й важливим кроком у популяризації української поезії серед молодого покоління. Він дозволяє молодим талантам виявити себе та продемонструвати свою любов та розуміння до великого доробку Тараса Шевченка.0 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page