Про Всесвітній день поезії

Оновлено: 26 бер.

Сьогодні, 21 березня, у всьому світі відзначається Всесвітній день поезії, свято, присвячене великій силі слова та магії поетичного вираження. Засноване у 1999 році ЮНЕСКО, це свято відзначається щорічно з метою вшанування поезії як універсального мовного засобу, що об'єднує народи та культури.

"Поезія - це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідна для зближення народів", - зазначили у ЮНЕСКО.

У зв'язку з цією подією, учні нашої школи влаштували цікаві та творчі заходи, одним з яких була літературна естафета. Учасники передавали "поетичний маршрут" з класу в клас, ділилися своїми улюбленими віршами та враженнями від поезії.

Святкування Всесвітнього дня поезії нагадує нам про важливість творчості, культурного розмаїття та потужну силу слів, що здатні об'єднати серця людей у всьому світі. З Днем поезії!