top of page

Шкільні новини

Про світ українських традицій та обрядів

Учні 7-их класів нашої школи взяли участь у захоплюючому майстер-класі, спрямованому на вивчення і збереження культурної спадщини України. Захід відбувся працівниками бібліотеки ім. Н. Забіли. Метою заходу було надихнути молодше покоління пізнати своє минуле та зберегти духовний набуток для майбутніх поколінь. Учасники майстер-класу не лише отримали теоретичні знання про національні традиції, але і стали активними учасниками обрядових дійств.

В рамках заходу учні вивчили народні танці, виготовили традиційні рукотворчі вироби та взяли участь у різних обрядових дійствах. Процес був інтерактивним та захоплюючим, дозволяючи учням поглибити своє розуміння та відчуття культури українського етносу.

"Цей майстер-клас — це важлива частина нашої освіти, оскільки він допомагає нашим учням збагатити своє розуміння власного коріння та культурної спадщини", - поділилися організатори заходу.

Працівники бібліотеки та учні висловили вдячність за можливість вивчення і переживання українських традицій, підкреслюючи важливість передачі цих знань та навичок наступним поколінням.

2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page