Свято Першого дзвоника на шкільному дворі

Оновлено: 10 вер. 2023 р.

Попри повномасштабну війну, в Україні 1 вересня традиційно ознаменовує повернення дітей до школи, щоб розпочати новий навчальний рік. Наша школа, як завжди, не змогла уникнути цієї важливої події.

Навчання в умовах війни дало йому новий зміст, але є щось, що залишається незмінним у будь-які часи - це щирі емоції учнів та вчителів.

Традиційна урочиста зустріч на шкільному дворі в день знань - Свято Першого дзвоника, дозволяє всім учням відчути атмосферу цього особливого дня.

Хвилина мовчання, гімн України, виконаний усіма дітьми, промова директора школи, виступ з піснею одинадцятикласниці - ці елементи традиційної урочистості. А особливий момент - перший дзвоник.

У цьому році його урочисто дала директорка школи, нагадуючи нам, що навчання - це завдання, до якого слід підходити з великою відповідальністю та ретельною підготовкою.

Нехай цей новий навчальний рік принесе нам знання, натхнення та можливості для розвитку, навіть у складний час.