top of page

Шкільні новини

Українські Освітяни на Міжнародному Форум

Директорка нашої школи, Тетяна Федунова, та її заступниця, Вікторія Дубовицька, стали учасницями міжнародного форуму «Механізми трансформації освітніх технологій в умовах євроінтеграції України», що відбувся цього тижня.

Під час цієї захоплюючої події, освітяни зі всієї країни обмінювалися досвідом та обговорювали важливі теми, пов'язані з сучасними технологіями в галузі освіти. Тетяна Федунова та Вікторія Дубовицька взяли активну участь у панелях обговорень, де наголосили на значущості впровадження сучасних технологій в навчальний процес та їхньої ролі в умовах євроінтеграції України.

Зустріч з представниками освітнього середовища з різних областей країни надала можливість обміну ідеями та кращими практиками. Тетяна Миколаївна висловила свою вдячність за таку можливість та зазначила, що нові знання і досвід, отримані на форумі, будуть корисними для покращення якості освіти у школі.

Заходи такого роду важливі для підвищення якості освіти в Україні та активного впровадження сучасних технологій в навчальний процес. Участь керівництва школи №85 у міжнародному форумі свідчить про їхню готовність до постійного розвитку та вдосконалення освітнього процесу відповідно до сучасних стандартів.

Ми вітаємо Тетяну Федунову та Вікторію Дубовицьку і бажаємо їм подальших успіхів у розвитку освіти в Україні!13 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page