Улюблене місце усіх школярів

Шкільна їдальня стала улюбленим місцем для учнів школи, бо харчування відбувається за форматами «шведський стіл», дабл-меню. Такий формат харчування дає можливість обирати (наприклад, гарнір, основну страву, салат, напій, вид фруктів).

Гарячим безкоштовним харчуванням охоплено 150учнів 1-11х класів, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки.

Їдальня укомплектована необхідним устаткуванням. Працівники дотримуються всі санітарно– епідеміологічні норм та вимог щодо організації харчування.

Бракеражна комісія систематично слідкує за якістю продуктів, дотриманням умов і термінів їх зберігання, технологією приготування і різноманітністю страв, санітарним станом приміщень.

Усі товари та продукти сертифіковані (борошно, молочна продукція, сир твердий, крупи, макаронні вироби, рис, гречка, м'ясо, м'ясна продукція, риба, олія, чай, цукор та інші).

Робота їдальні постійно перевіряється адміністрацією школи .

Їдальня і буфет працюють з 09.00 до 15.00.