top of page

Шкільні новини

"Шкільна делегація на заході до Ліцею #176 відзначила Міжнародний день рідної мови"

Оновлено: 7 бер.
Сприяючи дусі співпраці та розуміння, команда учнів нашої школи завітала до Ліцею #176 імені Мігеля де Сервантеса на визначний захід, що приурочений Міжнародному дню рідної мови. Ці події належать до серії ініціатив, спрямованих на розширення співпраці між освітніми закладами міста Києва, об'єднаними як асоційовані школи МАШ ЮНЕСКО в місті.

Команда учнів нашої школи не лише взяла активну участь у важливому заході, але й здобула престижне визнання: у інтелектуально-розважальній грі "Мова єднає всіх", школярі не лише продемонстрували свою ерудицію, а й виграли диплом Гран-Прі за високі досягнення та командний дух.

Особлива увага приділена відеоролику, створеному учнями нашої школи спеціально до цього святкового заходу. Ролик вражає не лише високою технічною якістю, а й вдало підкреслює важливість рідної мови в нашому культурному спадку.

Директор школи Тетяна Федунова висловила глибоку гордість за досягнення учнів і підкреслила, що цей захід є прикладом успішної співпраці та дружби між освітніми установами.

Ця подія вкріпила зв'язки між учнями обох шкіл і вразила гостей не лише своєчасністю, але і якістю підготовки та вираженням тепла та різноманітності мов та стала чудовим прикладом того, як об'єднані зусилля освітніх установ можуть сприяти висвітленню та вшануванню рідної мови, сприяючи розумінню та дружбі між різними групами учнів.

Виражаємо щиру вдячність за запрошення та радість спільного святкування Міжнародного дня рідної мови разом із Ліцеєм №176 імені Мігеля де Сервантеса.4 перегляди0 коментарів
bottom of page