"Здоровим бути здорово!"

Оновлено: 18 квіт.

У нашій школі пройшов захоплюючий тиждень здоров'я, спрямований на підвищення уваги до фізичного та психічного благополуччя серед учнів та вчителів. Під гаслом "Здоровим бути здорово!" шкільне співтовариство об'єднало зусилля для пропаганди здорового способу життя.

Протягом тижня в школі проводилися різноманітні заходи, спрямовані на підвищення свідомості щодо важливості руху, збалансованого харчування та дбайливого ставлення до свого здоров'я. Учні брали участь в спортивних змаганнях,, а також отримували корисні поради від тренерів..

Директорка школи Федунова Тетяна Миколаївни поділилася: "Ми вкрай раді результатам тижня здоров'я. Наша мета - навчити учнів берегти своє здоров'я та формувати здоровий спосіб життя, який вони зможуть вживати з собою і в майбутньому".

Батьки, вчителі та учні одноголосно підтримали ініціативу та висловили побажання, щоб подібні заходи проводилися в школі регулярно. Цей тиждень став важливим кроком до створення здорового й щасливого навчального середовища.

Останні пости

Дивитися всі