Про тиждень природничих наук у 85-ій

У рамках тижня природничих наук, вчителями Стріженок Н.О. та Курочкіною О.А. був проведений захоплюючий та пізнавальний урок-дослідження "Таємниці рослинних клітин".

Діти не лише отримали можливість поглибити свої знання про будову рослин та їхні клітини, але й навчились конкретним практичним навичкам. Вони з легкістю визначали кратність збільшення мікроскопа, налаштовували його та вивчали постійні мікропрепарати.

Занурені в світ мікроскопічних деталей, юні дослідники виявили, наскільки захопливим може бути вивчення навіть найменших організмів. Цей урок не лише розширив їхні знання, але й надав велику порцію натхнення та цікавості до навчання природничих наук.

Велике спасибі вчителям за такий цікавий та пізнавальний урок, який допоміг дітям побачити світ навколо себе в новому світлі та розвинути свій науковий підхід до вивчення природи.

Останні пости

Дивитися всі