"У пошуках скарбів"

У середу, в рамках тижня природничо-оздоровчих дисциплін, учні школи продовжили свою пізнавальну подорож, спрямовану на формування природничої грамотності та важливості дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Для досягнення цих цілей, для дівчат був проведений "Безпековий тренінг" від "ГО Фонд Маша", спрямований на навчання ефективним стратегіям безпеки та самозахисту.

У той же час, учні 6-7 класів взяли участь у захоплюючому квесті "У пошуках скарбів", подорожуючи між станціями та виконуючи цікаві завдання, що сприяли поглибленню їхніх знань з природознавчих та оздоровчих дисциплін.

Такі заходи не лише розширюють кругозір дітей у сфері природи та охорони навколишнього середовища, але й розвивають їхні навички співпраці, творчого мислення та екологічної свідомості. Вони стають кроком до формування повноцінних громадян, здатних не лише розуміти, а й дбати про світ, у якому вони живуть.

Останні пости

Дивитися всі